Te Ndryshme

Reagim i Shoqatës Patriotike Çamëria

Deklaratë e Shoqatës Çamëria: Ndoqëm sot me habi dhe zemërim të ligjshëm ceremoninë e dekorimit të ambasadores greke në Tiranë, Eleni Sourani, me titullin “Kalorës

Sikur Mihali të ishte minoritar

Nga Ervin QAFMOLLA Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdhima, e cila u kurorëzua sot me transmetimin

Atdheu është…

Nga Fatos Baxhaku – Atdheu është vatra familjare, gardhi, era e mirë e shtëpisë, vendi ku e ndien veten të barabartë dhe të respektuar, bash atje

VLORA, PERSOFONA DHE BASHKIA

Nga Besnik IMERI N’rrugë të gënjeshtërt e suell bukurija E t’mirave, që janë veç n’duk të hieshme, Që premtojnë shumë e paktë tue qenë dobija
PropellerAds
PropellerAds
PropellerAds